Avukatbulut ile dava ve icra öncesindeki tüm danışma, danışmanlık ve takip süreçlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Özellikler

Dava Öncesi Dosyalarınızı Takip Edin !

Müvekkil adaylarınızın dava dosyası açılmadan önceki tüm görüşme, döküman, hesap vb. tüm bilgilerini tek ekrandan kolay ve hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

İcra Öncesi Dosyalarınızı Takip Edin!

Müvekkillerinizden almış olduğunuz borç dosylarının icra takip işlemlerini başlatmadan önceki arama, görev ve tahsilat işlemlerini kolay ve hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Tüm Ekip Beyin Fırtaınası Yapın !

Yeni bir dava sürecine girmeden önce danışma kartında tüm avukatlarınız ve çalışanlarınız ile birlikte beyin fırtınası yapabilir ve danışmanlık kartı altında dökümanlar, görüşmeler vb. tüm bilgileri toplayabilirsiniz.

Hızlı ve Kolay Kullanım

Danışma kartınızın tüm bilgilerine, dokümanlarına, görevlerine, görüşmelerine tek bir tuşla ulaşarak zaman kazanabilirsiniz.

Neler Yapabilirim ?

  • Dava süresi öncesindeki danışma ve danışmanlık sürecindeki tüm bilgileri toplayarak hukuk büronuzun verimliliğini artırabilirsiniz.

  • Müvekkillerinizden tahsilat için aldığınız dosyaların icra sürecinden önceki arama ve görevlerini tek noktadan yönetebilirsiniz.

  • Danışma sürecindeki müvekkil adaylarınız ile aranızdaki para hesaplarını takip edebilirsiniz.

  • Danışma sürecindeki getirilen tüm evrak, dosya, kanıt vb. dökümanları dijital olarak saklayabilirsiniz.

  • Evde, yolda, tatilde, adliyede danışmanlık kartlarınıza ihtiyaç duyduğunuz anda bilgilerinize erişebilirsiniz.