Görev ve iş yönetim modülü sayesinden hukuk büronuzdaki yapılacak tüm işleri takip edebilirsiniz. Avukatlarınıza, katiplerinize ve diğer çalışanlarınıza görevler atayabilir ve görev durumlarına göre raporlar alarak hukuk büronuzun iş akışlarını yönetebilirsiniz.

Özellikler

Günlük işlerinizi takip edin

Hukuk bürosundaki günlük yapılması gereken işleri dava harcı yatırmak, baro pulu almak vb. görevleri personelinize atamak ve yaptığı işin ardından bilgilendirilmek işin neticesine göre başka bir iş atamak istiyorsanız avukatbulut tam size göre!

Hızlı ve Kolay Kullanım

Davanız ile ilgili yapılacak işleri dava dosyası içerisinden kullanıcıya atayarak bir dava ile ilgili yapılan görevleri hızlı ve kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

Dava Görevleri

Davanız ile ilgili yazılmasını istediğiniz dilekçeleri avukatlarınıza görev olarak atama yapabilir ve dilekçe yazıldığında kontrol edebilirsiniz.

Görevleri takip edin

Yapmanız gereken görevlerinizi ve işlerinizi görek takvimi ile pratik bir şekilde takip edebilirsiniz.

Görevlerinizi Unutmayın!

Görevleriniz ile ilgili alarm kurarak görev zamanınında sms,e-posta ve bildirimler ile görevinizi unutmazsınız.

Kullanıcılar ile Mesajlaşın

Görevi daha doğru ve zamanında yapabilmek için görevli kullanıcılar ile görev üzerinden mesajlaşarak bilgi akışını hızlandırabilirsiniz.

Neler Yapabilirim ?

  • Hukuk büronuzdaki tüm kullanıcılara yapacakları görev ve işleri atayarak bunların yapılıp yapılmadıkları ile ilgili bilgilendirmeler ve raporlar alabilirsiniz.

  • Dava dosyası içerisinden dava ile ilgili olan görevleri hızlı bir şekilde kullanıcılara atama yapılabilir ve dava bazında görevlerinizi takip edebilirsiniz.

  • Görevlerinizi unutmamak için kendinize alarm kurabilir ve görev zamanı geldiğinde sms, e-posta ve bildirimler alarak görevi unutmanızı engelleyebilirsiniz.

  • Görevi hukuk büronuzdaki bir departmana vererek departmandaki tüm kullanıcıları göreve dahil edebilirsiniz.